Takich rzeczy się nie robi

1 Posted by - 30 lipca 2018 - wideo

Robert Czechowski, Magda Jethon, Krystyna Juszkiewicz, Natalia Kwiatkowska, Mariusz Laudański, Jan Nowicki, Cezariusz Rudyk i Szymon Wasylów postanowili powiedzieć co myślą o planowanej w Bolesławcu podróbce Gliniady Bogdana Nowaka:Imprezę wzorowaną na Gliniadzie organizuje Stowarzyszenie Bolesławianie.eu pod wodzą Grażyny Hanaf wraz z portalem Istotne.pl Krzysztofa Gwizdały. Ma się ona odbyć przy aprobacie i wsparciu władz miasta i Prezydenta Bolesławca Piotra Romana, marszałka województwa, Cezarego Przybylskiego oraz Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki kierowanego przez Ewę Lijewską-Małachowską.

W sprawie tej wypowiedzieli się już Stanisław Borowski, Halina Chlastawa, Krzysztof Krzemiński, Robert Makłowicz, Maciej Małkowski, Danuta Maślicka, Dariusz Miliński, Czesław Mozil, Wiesław Ogrodnik, Aneta Opała i Tomek Wachnowski. Oto ich zdanie:
TUTAJ dowiecie się co sądzi o sprawie Bogdan Nowak.

Dziękujemy Wam bardzo za udostępnianie naszych filmów i wszystkie niesamowicie liczne głosy poparcia.
Dzięki Wam o tym co dzieje się w Bolesławcu dowiaduje się mnóstwo ludzi, którzy zwykle wyrażają swoje oburzenie obecną sytuacją. Dziękujemy Wam za pomoc i prosimy o jeszcze. Udostępniajcie!

Jeśli chcecie wyrazić swój sprzeciw przeciwko temu co planuje się zrobić w Bolesławcu, skontaktujcie się z nami.

Komentarze