Konkurs fotograficzny Gliniada 2014

1 Posted by - 19 sierpnia 2014 - newsy

Jak co roku dla fotografów dokumentujących Gliniadę przewidzieliśmy konkurs fotograficzny. Tym razem przyznamy tylko dwie nagrody, główną i nagrodę publiczności. Laureata bądź laureatkę nagrody głównej wyłoni jury złożone z artystów i fotografów zaś laureata (lub laureatkę) nagrody publiczności wybierzecie sami lajkując najciekawsze zdjęcia w galerii na naszym Facebooku.

Co jest do wygrania? Tradycyjnie już najwspanialszą nagrodą dla autora najlepszego zdjęcia jest szklany aparat, który powstaje w Borowski Studio. Poniżej widzicie aparat, który był nagrodą zeszłoroczną, tegoroczny na pewno nie będzie taki sam : )

2013-08-19-13-59-531

Nagroda główna to także kwota 700 zł a nagroda publiczności to 500 zł.

Organizatorem konkursu jest firma Villa Ambasada Bogusław Nowak  – wyłączny organizator Gliniady. Konkurs adresowany jest do amatorów i profesjonalistów a każdy autor może zgłosić do pięciu pojedynczych zdjęć, które może wysłać za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zdjęcia muszą być w formacie JPG w rozdzielczość – 300 dpi i mieć minimum 2000 pikseli po dłuższym boku.

Prace konkursowe można zgłaszać do godziny 24:00 do 7 września 2014 r. Obrady Jury zostaną zorganizowane do końca września 2014 r.

Głosowanie internetowe odbędzie się w dniach od 9 do 22 września 2014 roku do godziny 24.

Wernisaż pokonkursowy oraz uroczystość wręczenia nagród zostaną zorganizowane do końca listopada 2014 r.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres: konkurs@gliniada.pl.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. A formularz do wysyłania zdjęć jest TUTAJ.

Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

 

Komentarze